Yasal uyarı

Uyarı, mülkiyet hakları, gizlilik bildirimi ve ilgili yasal bilgiler

Bu site Åkandevej 21, 2700 Brønshøj, Denmark (“Radiometer”) adresinde kayıtlı Danimarka merkezli bir şirket olan Radiometer Medical Aps.’a aittir ve onun tarafından korunmaktadır.

Feragatname

Bu sitede yer alan bilgiler, Radiometer’ın iş yaptığı ülkelerdeki geniş bir kitleyi hedeflemekte ve yalnızca bilgi amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

Bu nedenle sizin ülkenizde mevcut olmayan ürün ve hizmetleri  veya erişilemez ya da geçerli olmayan bilgileri bu sitede bulabilirsiniz.

Bu sitede yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olması için çaba gösterilirken hiçbir garanti verilmemiştir.

Dolaylı hasarlarla sınırlı olmayan durumlar dahil olmak üzere, sizin bu siteye giriş ve taramanızdan kaynaklanan, bu sitede bulunan bilgilerin kullanılmasından ya da bu siteyi kullanan kişinin siteyi  ve buradaki bilgileri yanlış kullanmasından kaynaklanan, bu zararın sebebine bakılmaksızın, Radiometer’ın bu tür hasar riski de dahil olmak üzere böyle bir hasarı öngörmesine bakılmaksızın, Radiometer doğrudan veya dolaylı zararlar için sorumluluk kabul etmez.

Radiometer, haber vermeksizin herhangi bir zamanda, kısmen veya tamamen, bu sitenin yayınını veya korumasını durdurabilir.

Giriş Korumalı Alanlar

Bu sitenin bazı alanları, sadece kayıt olunarak erişilebilir ve üye girişiyle korunmaktadır. Sitenin bu tür alanlarına giriş, kayıt sırasında istenecek özel kullanım koşullarına tabi olabilir.

Radiometer hiçbir sebep belirtmeksizin, herhangi bir kullanıcının kayıt işlemini kabul etmeme hakkına sahiptir. Ve ayrıca hiçbir sebep belirtmeksizin, sitedeki herhangi bir kayıtlı kullanıcının, bu site ile ilgili kullanım şartlarını ihlal etmesi durumunda, üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.

İndirilen Yazılımlar

Bu sitede bulunan tüm indirilebilir yazılımlar, kullanıcının yüklemeye başlamadan önce kabul ettiği ayrı kullanım koşullarına sahiptir.

Eğer bu kullanım koşullarının hepsini kabul etmezseniz, ‘reddet’ seçeneğini seçerek yazılım yüklenmesini, kullanılmasını ya da kopyalanmasını kabul etmeyebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu sitenin içeriği telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabiidir ve ya Radiometer’ın mülkiyeti ya da lisansı altında kullanılmaktadır.

Radiometer, Radiometer logosu ve bu sitede kullanılan diğer ticari markalar, Radiometer ticari markalarıdır ya da Radiometer lisansı altında kullanılmaktadır.

Bu fikri mülkiyet haklarının herhangi birinin kullanımına izin verilmemektedir. İçeriğin herhangi bir şekilde çoğaltılması, yayınlanması veya diğer kullanımı, öncelikle Radiometer firmasından yazılı izin gerektirir.

Linkler

Bu sitede, diğer sitelere erişmek için sağlanan  linkler sadece size kolaylık sağlamak içindir. Bu sitedeki herhangi bir linke tıkladığınızda bu siteden ayrılırsınız.  Girdiğiniz site, bu siteden tamamen bağımsızdır ve içerikleri Radiometer firmasının kontrolü dışındadır.

Radiometer, bu sitelerin durumu ya da içeriği hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteden başka bir siteye link sağlandıktan sonra, açıkça belirtilmediği sürece Radiometer, bu diğer sitenin ne içeriği ne de bağlantısı hakkında yetkili değildir. Ayrıca Radiometer’ın bu diğer sitenin sahibi ile de herhangi bir bağlantısı yoktur.

Gizlilik Hakkı

Radiometer Tıbbi Malzemeler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, Buyaka Kule-3 No:54 34771 Ümraniye, İstanbul, yürürlülükteki verileri koruma kuralları gereğince veri kontrollerini yapmaktadır. Bu site aracılığıyla bilgilerinizi göndererek, kişisel bilgilerinizin veri tabanımızda tutulmasını ve süreçteki işlemlerde isteklerinize uygun aksiyonların alınmasını kabul etmiş oluyorsunuz.

Bilgilerinizi gönderdiğinizde, Radiometer Tıbbi Malzemeler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti’nin, verdiğiniz bilgileri belirtilen amaç/amaçlar doğrultusunda kullanması için izin vermiş olursunuz. Bilgi, belgeyle bağlantılı olarak toplanacak, işlenecek ve Radiometer Grubu’nun bünyesinde gösterilecektir. Bu bilgiler kendi ülkenizin yasaları ile aynı düzeyde veri koruması sağlayamayan başka bir yargı alanına transfer edilebilir. Avrupa Ekonomik Alanı (“EEA”) yada İsviçre dışındaki bir ülkede bulunan alıcılara transfer edilen bilgilerin yeterli düzeyde koruması AB Veri Koruma Direktifi 95/46 (örneğin Amerika Birleşik Devletleri) gereğince sağlanamaz. AB Komisyonu standart sözleşme hükümlerine dayalı bir veri aktarım anlaşması temelinde veri transferi, üçüncü ülkelere ya da yürürlükteki kanun gerekliliklerine uygun yollarla yapılacaktır.

Radiometer Tıbbi Malzemeler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti yukarıda belirtilen amaç/amaçlar doğrultusunda toplanan bilgileri gerekli olduğu sürece koruyacaktır. Bu yüzden, bilgi gerekli olmadığı taktirde silinecektir. Her durumda, erişim, değişiklik, iptal ve karşı çıkma hakkınızı info@radiometer.com.tr adresinden bizimle irtibata geçerek kullanabilirsiniz.

Değişiklikler

Bu yasal uyarı, Radiometer tarafından herhangi bir zamanda haber vermeksizin değiştirilebilir. Bu yasal uyarının geçerli sürümüne bu sitenin ana sayfasından erişilebilir.

İlgili Kanun ve Yetki

Bu site ile ilgili her türlü anlaşmazlık, kanun hükümlerine yönelik seçimlere bakılmaksızın Danimarka yasalarına tabi olacaktır ve Danimarka Kopenhag Mahkemesi yetkilidir.

© 2014 Radiometer Medical ApS. Tüm hakları saklıdır.

Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanılmaktadır

Tanımlama bilgisi kullanımı
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Kullanıcı bulunamadı
Gönder
Radiometer Çalışanı mı? Şifreyi sıfırlamak için e-mail adresinizi girin
Şifrenizi sıfırlamak için e-posta gönderdik
Parolanızı sıfırlayın
Şifre değişti
Parola değişikliği gerekiyor.
MyRadiometer'ı kullanmaya devam etmek için lütfen şifrenizi değiştirin.
Şifre değişti