Radiometer Sepsis Mücadelesine Katılıyor

Akut Bakım Testi Prokalsitonin

Kasım 3, 2015

Akut bakım testlerinde lider firma olan Radiometer, her yıl 20 milyondan fazla kişiyi etkileyen sepsisin erken teşhisinin önemi hakkında bilinirliği arttırmaya yardımcı olmaktadır. Semptomlar genellikle belirsizdir. Sonuç olarak, durum sıklıkla gözden kaçar veya geç fark edilir; sepsis gelişen hastaların %30’u veya daha fazlası hayatını kaybeder.

Radiometer, sepsisin erken evrede tanımlanmasının ve uygun antibiyotik tedavisinin başlanmasının önemini vurgulamaktadır. Glikoz, bilirubin, laktat, beyaz kan hücre sayımı, C-reaktif proteini, kreatinin, kan gazını içeren geniş ürün yelpazesi, sağlık çalışanlarına sepsisin diagnostik ve prognostik monitörizasyonu için hayati araçlar sunmaktadır. Bu sunulan testler, Radiometer’ın geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı prokalsitonin (PCT) testini mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır. Bu yeni kitimiz, 21 dakikadan daha kısa süre içerisinde klinisyenlerin test sonucuna ulaşmasını sağlamaktadır. Hızlı POC testleri, anlamlı bir şekilde test sonuç süresini geliştirmekte, daha kısa süre içerisinde klinisyenin sepsisi teşhis etmesine yardımcı olmaktadır. Erken teşhis, iyileşme sürecini de geliştirmektedir.

Daha fazla bilgi için lütfen info@radiometer.com.tr adresi aracılığıyla iletişime geçiniz veya www.radiometer.com.tr/tr-tr/diagnostics/sepsisdetection  adresini ziyaret ediniz.

Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanılmaktadır

Tanımlama bilgisi kullanımı
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Kullanıcı bulunamadı
Gönder
Radiometer Çalışanı mı? Şifreyi sıfırlamak için e-mail adresinizi girin
Şifrenizi sıfırlamak için e-posta gönderdik
Parolanızı sıfırlayın
Şifre değişti
Parola değişikliği gerekiyor.
MyRadiometer'ı kullanmaya devam etmek için lütfen şifrenizi değiştirin.
Şifre değişti