Önemli bilgiler

Radiometer; ABL, AQT, TCM, RADIANCE, AQURE, PICO, CLINITUBES ve QUALICHECK markaları altında kan numunesi alma, kan gazı analizi, transkutan monitörizasyon, immünoassay testi ve ilgili IT yönetim sistemlerine yönelik çözümler geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır

1935 yılında kurulan ve merkezi Kopenhag Danimarka'da bulunan Radiometer, kan gazı testi alanında öncü şirket olarak dünyanın ilk ticari kan gazı analizörünü 1954 yılında piyasaya sürdü.

Bugün ise artık Radiometer'in ürün ve çözümleri, 130'dan fazla ülkede hastanelerde, klinikler ve laboratuvarlarda kullanılarak, akut bakım testlerinde en kritik parametreler hakkında bilgi sağlamaktadır.

Hatta, dünyanın herhangi bir yerinde, her saniye bir Radiometer analizöründe beş numune test edilmektedir. Bu dakikada 300, saatte 18 bin ve günde 432 bin numune demektir. Ve bu da her yıl, dünyanın herhangi bir yerinde bir Radiometer analizörü üzerinde test edilmekte olan 157.680.000 numune anlamına gelmektedir.

 

Five samples every day

Global varlık

 

Radiometer World Map

Radiometer World Reach

Kurumsal mülkiyet

Radiometer, Danaher Corporation’ın (NYSE:DHR) yaşam bilimleri ve diagnostik platformunun bir parçasıdır ve hastanelerde, patoloji laboratuvarlarında ve diğer kritik bakım ortamlarında, hastalıkların teşhis edilmesi ve tedavi kararlarının alınmasında kullanılan analizörleri, sarf malzemeleri, yazılım ve hizmetleri sunmaktadır.

Danaher Corporation'a ait olan diğer yaşam bilimleri ve diagnostik şirketleri HemoCue (Radiometer Grubu'nun bir parçası), Beckman Coulter, Leica Microsystems, Leica Biosystems, Molecular Devices ve AB Sciex'tir.

Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanılmaktadır

Tanımlama bilgisi kullanımı
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Kullanıcı bulunamadı
Gönder
Radiometer Çalışanı mı? Şifreyi sıfırlamak için e-mail adresinizi girin
Şifrenizi sıfırlamak için e-posta gönderdik
Parolanızı sıfırlayın
Şifre değişti
Parola değişikliği gerekiyor.
MyRadiometer'ı kullanmaya devam etmek için lütfen şifrenizi değiştirin.
Şifre değişti