Kalite kontrol

Hasta numune sonuçlarında doğruluk ve hassaslık 

Radiometer'in Kalite Kontrol (QC) çözümleri, akut bakım testlerinin QC prosedürlerini otomatikleştirir ve iyileştirir. Analizörün işletim dışı kalma süresini en aza indirmeye ve mevzuata uyum konusunda destek vermeye çalışıyoruz.

Radiometer analizörlerinde bulunan ve özelleştirilebilir QC ölçüm programlamasını da içeren QC özellikleri, yerel mevzuata uyum sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca gelişmiş yazılım çözümlerimiz, QC verilerinize ağa bağlı olan herhangi bir bilgisayardan erişmenize olanak tanır.

Optimize edilmiş QC materyalleri

Akut bakım analizörleri alanında lider bir üretici olarak Radiometer, her analizör tipi için iyi belgelenmiş ve stabil QC materyalleri tasarlamak ve üretmek için gereken tecrübeye sahiptir. Bu sayede analizörün QC sisteminin saptadığı hataların gerçek hatalar olduğundan, hata tespit edilmediği zamanlarda da analizörün büyük olasılıkla sorunsuz çalıştığından emin olunabilir.

Metrolojik izlenebilirlik

Radiometer, uluslararası alanda önerilen referans yöntemlere dayanarak yüksek kalitede QC malzemesi üretir. Çoğu durumda QC malzemelerimizde, ABD Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü'nün (NIST) sertifikalı malzemeleri referans alınmaktadır.

Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanılmaktadır

Tanımlama bilgisi kullanımı
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Kullanıcı bulunamadı
Gönder
Radiometer Çalışanı mı? Şifreyi sıfırlamak için e-mail adresinizi girin
Şifrenizi sıfırlamak için e-posta gönderdik
Parolanızı sıfırlayın
Şifre değişti
Parola değişikliği gerekiyor.
MyRadiometer'ı kullanmaya devam etmek için lütfen şifrenizi değiştirin.
Şifre değişti