1st Automatic

Daha güvenli ve daha hızlı testler, hastanıza daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlar

Radiometer'in daha güvenli ve hızlı arteryel kan gazı test çözümü 1st Automatic ile, örnek alma ve veri yakalama sürecinizi, test isteminden sonuçların raporlanmasına varıncaya kadar tümüyle otomatikleştirin ve basitleştirin.

1st Automatic, kan gazı analizörleriniörnek alma ürünlerini ve veri yönetimini birleştirerek doğru zamanda doğru hasta için doğru sonucu sağlar. Bu da size teste değil, hasta bakımına odaklanabilme özgürlüğü tanır.

1st Automatic sayesinde, hasta başında otomatik hasta tanımlaması, örnek bütünlüğü, etkin bir iş akışı ve daha fazla operatör güvenliği sağlayın. 

Numune bütünlüğü

Örneklerin bütünlüğü, güvenebileceğiniz bir sonuç elde etmede temel önem taşır. 1st Automatic ve safePICO enjektörü, oda havasıyla kontamine olmayan, pıhtısız ve homojen bir örnek sağlar. Bu da daha az preanalitik hata demektir. Ayrıca şüpheli sonuçlar yüzünden testi tekrarlama gereksiniminiz de azalacaktır.

Kullanıcı güvenliği

Her gün, onlarca kan gazı örneği alan sağlık görevlileri, güvenli bir çalışma ortamını hak etmektedir. safePICO enjektörü üzerindeki entegre iğne koruma aparatı, iğne batma yaralanmalarına karşı korurken, safeTIPCAP da hava kabarcıklarının güvenli bir şekilde giderilmesini sağlar.

Veri doğruluğu

1st Automatic ile doğru zamanda doğru yerde doğru sonuçlar alırsınız. Her örneği FLEXLINK ile doğrudan hasta başında kaydedin: Manuel veri girişi kaynaklı hatalar dolayısıyla endişelenmeye gerek kalmadan, hastanın tüm kayıtları anında ve otomatik olarak güncellenir. 1st Automatic, ayrıca hasta tanımlama hatalarının oluşmasını engellemektedir.

Etkin iş akışı

1st Automatic, kan gazı test sürecinizi basitleştirerek ve otomatikleştirerek manuel adımları azaltır ve böylece hastanıza odaklanabilmenize olanak tanır. Artık sonuçların yazdırılması için beklemeye gerek yok: 1st Automatic onları gereken yerlere doğrudan gönderir.

Bu web sitesinde tanımlama bilgileri kullanılmaktadır

Tanımlama bilgisi kullanımı
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Kullanıcı bulunamadı
Gönder
Radiometer Çalışanı mı? Şifreyi sıfırlamak için e-mail adresinizi girin
Şifrenizi sıfırlamak için e-posta gönderdik
Parolanızı sıfırlayın
Şifre değişti
Parola değişikliği gerekiyor.
MyRadiometer'ı kullanmaya devam etmek için lütfen şifrenizi değiştirin.
Şifre değişti